Internetové stránky musí být pořádně udělané

Stále platí, že práce kvapná, málo platná. To ostatně můžeme použít při každé lidské činnosti – vždy, když se zaměříte na rychlost, tak budete muset obětovat kvalitu. A rychle vytvořené webové stránky jsou to největší zlo.

Proč? Je tu hned několik důvodů, proč narychlo uvařené webové stránky nejsou z dlouhodobého hlediska to pravé ořechové pro nějaké další počínání.

  1. Kód je většinou jeden velký nezmar a těžce se v něm orientuje, celá řada věcí je napsána narychlo tak, aby to v nějaký moment někde v historii vypadalo a dál už se to neřešilo. Základní funkce fungují, tak proč něco řešit, že ano?

coins-3344603_640

  1. Tím, že je to většinou osekáno jen na samý základ, je tam taky docela zhoršená možnost cokoliv stavět. Na špatném základě nelze stavět panelák. O webových stránkách to platí dvojnásob. To je potom rovnou lepší si nechat webové stránky vytvořit znovu, alespoň tím ušetříte programátorovi a marketérovi spoustu času.
  2. Starší webovky, které byly zbudovány narychlo, se velice špatně aktualizují, často běží na zastaralých způsobech a je s nimi vůbec práce. Časem se začnou chyby kupit a je jenom otázkou času, kdy taková webová stránka spadne.

dirham-3479568_640

Přesně z těchto důvodů je nejdůležitější, abyste si našli někoho, kdo vám dokáže stránky ušít na míru a zároveň je udělá tak, aby s nimi šlo vždycky pracovat. Tvorba webu Svitavy Krekrrr je tedy přesně pro ty, kteří by chtěli začít znova a pořádně nebo pro ty, kteří by chtěli začít rovnou od začátku s pěknými webovými stránkami, které přilákají zájemce a potenciální klienty, se kterými bude lehká práce a dokonce se budou moci dát pěkně upravovat, aktualizovat a v případě i předělat. Vždycky to jde, když se chce, a právě naše firma má dostatek odborníků a expertů, kteří si s tím poradí za zlomek času a nákladů od konkurence a přitom s ještě lepší kvalitou.