Získat vlastní bydlení můžete u nás


Bydlet v rodinném domě je daleko příjemnější než bydlet v bytě. Dům vám umožňuje mnohem více vyžití, nejste limitováni sousedy a máte daleko více soukromí. Pokud máte nebo plánujete děl, dům je určitě lepší volbou, protože se mohou vydovádět i na zahradě, která lidem v bytě často chybí. Pokud si pořídíte stavební pozemek, můžete mít rodinný dm postavený za pár týdnů až měsíců.

nový dům

Váháte zda stavět svépomocí?
Stavba svépomocí není vhodná pro lidi, kteří nemají se stavbou žádné zkušenosti. Troufnout si postavit dům může jen ten, kdo je z oboru, a nebo ten, kdo má ve svém okolí někoho kdo mu pomůže nebo alespoň ukáže jak se co dělá. Kdo se rozhodne stavět dům bez jakýchkoliv zkušeností, může udělat spoustu chyb, které ho mohou vyjít pěkně draho.

Můžeme vám postavit váš nový rodinný domek, a to už za cenu od tří milionů korun. Naše domy jsou vybaveny moderními technologiemi pro nižší náklady za provoz. Najdete v nich nejen tepelné čerpadlo, ale i solární panely. Malé bungalovy řady Start A https://www.enerdomy.cz/start-a jsou nejlepší volbou pro každého, kdo hledá cenově dostupný domek s moderní designem. Naše domy vypadají skvěle, a můžete si dokonce vybrat barvu fasády nebo třeba typ střechy. Cena se potom přepočítává podle zvoleného typu produktu.

stavba domu

Stavíme i velké domy
Jste naopak velká rodina a potřebujete opravdu velký dům? U nás si vyberete dostatečně velký domek, který vám bude vyhovovat. Můžete si vybrat nejen tradiční bungalovy se čtvercovým nebo obdélníkovým půdorysem, ale v nabídce máme i netradiční domy. Záleží na velikosti pozemku, protože mnoho obcí a měst má územním plánem určeno, jaké procento z pozemku je možné zastavět. Proto si vždy při koupi pozemku ověřte jaké máte možnosti výstavby, abyste nebyli nepříjemně překvapeni tím, že nemůžete stavět dům který jste si vysnili, a musíte stavět něco mnohem menšího.