Jak oddálit ejakulaci ?


V každém vztahu se řeší sexuální potřeby. A určitě jste už slyšeli nebo dokonce i zažili problémy s ejakulací. Někteří chlapy mají s ejakulací problém a tím máme na mysli přesně předčasnou ejakulaci a jediné přání těchto pánu je většinou to, jak by mohli ejakulaci oddálit a tím si i sexuální zážitek prodloužit. Protože sexuální zážitek si chtějí užít oba partneři naplno.

Co je to ejakulace?

Co tento pojem znamená vědí asi všichni a kdyby se přeci jen našel někdo kdo se s tímto pojmem ještě nesetkal tak je ve zkratce jedná o proces při které ze ztopořeného penisu vystříkne sperma hned v několika intervalech. (Slangově řečeno: se muž udělá). S ejakulací jako takovou se muži setkávají jen když mají erekci, ale občas se může stát, že muži ejakulují i během spánku, protože jak jistě víte muži mohou prožít erekci i v průběhu noci, když spí. Ale musíme zdůraznit, že ejakuluji i ženy.

neštěstí

Předčasná Ejakulace

Předčasná ejakulace je vcelku běžný „problém“ kterým trpí většina mužů. Jedná se o ejakulaci, která nastává velmi brzy po začátku sexu. (Většinou to bývá do dvou minut od začátku sexu)

Jak vyřešit předčasnou ejakulaci aneb jak jí oddálit?

– Oddálit ejakulaci můžete hned několika způsoby.

– Jako první příklad si můžeme uvést klasické rady z internetu jako je například že během sexu, když se blížíte k ejakulaci tak se stáhnete a zatnete svaly a spoustu dalšího.

problém

Oddálení ejakulace se však může podpořit i různými léky, vitamíny a podobně. Mezi nejznámější léky patří kamagra, stoporex nebo také prostaxin. A můžete je využívat formou spreje nebo klasický tablet. Pokud jste se však s předčasnou ejakulací dosud nesetkali a rázem se u vás z čista jasna objeví je potřeba vyhledat pomoc lékaře.

Mezi nejčastější příznaky patří:

1) náhlá změna vaší sexuální výdrže

2) jakýkoliv úraz, a to především pánve či genitálií

3) Nebo třeba klasický problém s prostatou