Vyberte si tu správnou vůni

Parfémy neodmyslitelně k ženám patří. Pokud ženy použijí vůni, která jim vyhovuje, budou se cítit přitažlivější. Nalézt, ale tu správnou může být někdy oříšek. Některé dámy používají jeden druh parfému téměř po celý život, bez potřeby něco měnit. Jsou s vůní spokojené a cítí se dobře. Občas, ale změna neuškodí. Ne každý parfém se totiž hodí ke všem věkovým kategoriím. Mnoho žen, ale tu svou vysněnou vůni nemůže nalézt. Objevit parfém, který nám takzvaně padne je velmi důležité. Dokáže totiž ovlivnit naše emoce i náladu. Vůně, která se kolem nás line, ovlivňuje i naše okolí. Někomu voníme lépe, jinému může být naše vůně nepříjemná. Je tedy důležité vybrat parfém, který podtrhne naši osobnost.
žena a parfém
Jak na to?
Výběr ovlivňuje mnoho faktorů. Mimo jiné i roční období. Naše kůže totiž reaguje na teplotní rozdíly. Například pokud se zpotíme, může se vůně rozvinout úplně jinak. Pro horké léto proto nevybírejte těžké kořeněné vůně, ale sáhněte raději po svěžích, lehkých a ovocných. Kořeněné, dřevité a těžší vůně se hodí pro večerní slavnostní příležitosti a do divadla. Při nákupu navštivte parfumerie, kde je možné parfém vyzkoušet. Nenakupujte vůně bezhlavě, pro výběr si vyhraďte dostatek času. Můžete nákup pojmout jako relaxační záležitost. Stříkněte si vůni na zápěstí a jděte se na chvíli projít, aby se vůně pořádně rozvinula nebo požádejte o více testovacích papírků. Nezkoušejte příliš mnoho flakónů najednou, výsledný efekt by byl zkreslený. Výběr promítá i vaši povahu.

flakon s parfémemMelancholické a plašší povahy nejspíš sáhnou po jemnějších a méně nápadných vůních. Sebevědomé a vůdčí typy žen se určitě nebudou bát výraznějších, dřevitých a nápadnějších vůní s příměsí vanilky, jasmínu, ambry nebo santalového dřeva. Aroma květin, citronu, frézií a pomerančové silice se bude hodit pro mladší věkové kategorie.