Tipy na dárky pro muže

Oblečení. I muži jsou rádi, když jim jejich partnerka koupí něco pěkného na sebe. Jelikož ne každý muž miluje nakupování, takové pěkné tričko nebo mikina mu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Pěkný kousek oblečení se hodí jako dárek ke každé příležitosti.

·         Pěkný parfém. Další typ na dárek, který můžete darovat komukoli, kdykoli a nikoho tím neurazíte. Jak muž, tak i žena chtějí krásně vonět, takže pěkný voňavý parfém je skvělý dárek pro každého a zaručeně potěší.
malý parfém

·         Fotoalbum. Tento typ je spíše pro ženy, které jsou kreativní, trpělivé a rády si s tím trochu pohrají. Je to krásný a osobní dárek, který často udělá větší radost než nějaký kupovaný. Přeci jenom si s tím žena dá větší práci a je to dárek vyrobený od srdíčka.

·         Knížka. Pokud máte doma muže, který rád čte, můžete mu udělat radost nějakou pěknou knížkou v jeho oblíbeném žánru. Knížka je krásný dárek, který alespoň Vašemu muži obohatí slovní zásobu a jestli knížky miluje, určitě bude vděčný za novou knížku do jeho knihovničky.

·         Stírací mapa. Dárek, který je určen spíše pro cestovatele, ale může udělat radost komukoli. Věřím, že pro muže cestovatele je toto ideální dárek, který si ihned zamilují a pověsí někam na stěnu. Každý den si budou plánovat místa, kam by se chtěli jednou podívat a s radostí si budou stírat ta místa, která už navštívila. Takže jestli máte po svém boku cestovatele, neváhejte a objednávejte!
muž s knížkou

·         Diář. Dárek vhodný jak pro muže, tak pro ženu. Všichni pořád někam pospícháme, nic nestíháme, hodně věcí zapomínáme a tento papírový pomocník nám v tom může pomáhat. Můžete si každý den plánovat, co všechno musíte za daný den udělat, budete v tom mít pořádek a nemusíte se stresovat tím, že byste na něco zapomněli.

·         Hodinky. Trošku dražší dárek, ale každému muži jistě udělají radost nějaké pěkné, stylové hodinky, které bude moci využívat jak doma, tak v práci.

 

Doufám, že se Vám některý z těchto typů zalíbil a už netápete, co svému muži pořídit.