Ženy a kamarádky

Každá žena potřebuje alespoň jednu kamarádku, se kterou si může kdykoliv popovídat nebo si zajít například na kávu. V našem životě každý z nás potřebuje alespoň jednoho člověka, kterému se můžeme svěřit a se kterým můžeme probrat všechny naše radosti, ale i problémy.

To, že má člověk partnera, ještě neznamená, že je partner tím, se kterým chce daný člověk probírat naprosto vše. Jsou věci, které si například ženy řeknou mezi sebou, ale rozhodně je nechtějí řešit se svými partnery. Už jen z toho důvodu každý potřebuje alespoň jednoho člověka, kterému může kdykoliv zavolat.

Mnoho mužů tvrdí, že ženy při jejich konverzacích nechápou. Stejný názor na muže při jejich konverzacích ale mají i ženy. Každý z nás má potřebu dané věci rozebírat jinak. Všichni vidíme dané věci z různého úhlu a potřebujeme, aby si náš úhel někdo vyslechl.

ženy kamarádky

Ženy často při svých rozhovorech rozebírají muže po všech stránkách a ne jen to, jak daný muž vypadá. Pro mnoho žen je velmi důležité, aby měl muž něco v hlavě, ale naopak mužům u žen na něčem takovém příliš nesejde. Jsou jistě muži, kterým záleží na tom, aby žena měla něco v hlavě, ale takových je jen velmi málo.

Konverzace mužů a žen jsou zcela odlišné. Na obou stranách může u některých věcí vzniknout nepochopení. Je to ale tím, že muži jsou jiní, než ženy. Každý z nás má potřebu se vyjádřit, ale každý z nás zcela jinak.

ženy a klobouky

Je proto dobré, pokud má žena možnost popovídat si o některých věcech jen se svou kamarádkou, protože by se u muže mohla setkat s nepochopením. Stejně tak by měl mít muž nějakého toho kamaráda, se kterým si může popovídat o věcech, se kterými by neměl úspěch u ženy.

Kamarády potřebuje každý z nás. Proto bychom je rozhodně neměli zanedbávat a to ani v době, pokud si zrovna najdete nového partnera.

Kamarády opravdu potřebujeme všichni a to bez ohledu na situaci. Myslete na to.