Pergola – krásný a praktický doplněk vaší zahrady.


Máte zahradu? A přemýšleli jste někdy o koupi pergoly? Že ne? To je škoda. Víte, jak je taková pergola užitečná, co vám všechno zajistí a ještě zahradu krásně oživí?

Dřevěná pergola bude skvělým zahradním prvkem, kde si můžeme v klidu posedět, relaxovat, popít kávu na čerstvém vzduchu a radovat se z našich rozkvetlých záhonů. Pokud si pořídíme pergolu se střechou, tak zvaný altán, tak navíc budeme chráněni před úmorným horkem v letních měsících, poskytne nám stín, který se nám bude obzvlášť hodit, pokud nemáme na zahradě vzrostlé stromy, které by vytvářely stinná zákoutí. Také nás nepřekvapí déšť. I když se přižene nějaká letní přeháňka, vůbec nemusíme přerušit svoji odpolední siestu, pod střechou našeho altánu jsme chráněni a v suchu.

pergola

A když k zahradní pergole Pergoly-trutnov ještě vysadíme popínavé rostliny, bude efekt stoprocentní. Plaménky jsou asi nejoblíbenější kvetoucí popínavkou, nejsou nijak náročné a dají se pořídit v mnoha barvách květů, nebo pokud si pořídíme pergolu bez střechy, nádhernou přírodní střechu nám vytvoří vistárie se svými bohatými šišticemi květů.

Pochopitelně, i když pořádáme nějakou zahradní oslavu s grilováním a přijde změna počasí, nemusí hosté hned při prvních kapkách utíkat až do domu, schovají se i se svým pohoštěním pod pergolu.

pergola

Taková pergola může také dobře posloužit našemu autu. Pokud ho parkujeme venku a negarážujeme, tak počasí na něj nemá zrovna dobrý vliv. Zvlášť kroupy. Kroupy jsou dokonce pro našeho miláčka úhlavním nepřítelem, dokážou mu pěkně poškodit karosérii. Ale také nebudeme stále muset odmetat spadané a naváté listí, auto bude pěkně chráněné, už na něj nebude ani pršet, ani péct slunce.

Pergola je prostě ideálním řešením pro každou zahradu, jak pro nás a naše hosty, tak ve formě přístřešku i pro naše auto. Objednejme si ji raději ještě dnes, ať jsme na jaro na zahradě včas připraveni.