Co je to Nuru masáž?

Nuru masáž má původ v Japonsku. Jsou prováděny už po několik staletí. Dalo by se tedy říct, že jsou to pro Japonsko masáže tradiční. Jedná se tedy o erotickou a pro vás velice relaxační masáž. Atmosféra masáže má za úkol Vás maximálně uvolnit a přivést Vás postupně až ke slastnému orgasmu. Nuru v japonštině znamená „kluzký“ a proto se tato masáž provádí se speciálním Nuru gelem, který je pro pokožku příjemný, nemáte z něj ulepený pocit a po masáži se dá z těladobře smýt.
nahá žena v posteli

Pár zajímavostí před Nuru masáží

Jak jsme si řekli, je to kluzká masáž. Oproti normální masáži jsou tu, ale velmi zásadní rozdíly. Vy i Nuru masérka jste při masáži nazí a k masáži se nepoužívají pouze ruce, ale necháte po sobě klouzat masérky celé, nahé tělo. Nuru masáž ve Vás zcela jistě probudí veškerou vaši fantazii, takže se navzájem můžete masírovat všemi částmi těla (např.: prsty, prsy, nohami, zadečkem, atd.). Při této masáži zažijete velmi silný, erotický zážitek, při kterém velice často vyvrcholíte oba (jak vy, tak i Nuru masérka).
okvětní lístky

Jak taková erotická masáž probíhá?

Na stránkách Nuru salónů, ve kterých se tyto masáže provádí, se první musíte objednat. Dále si pak vyberete specializovanou masérku, se kterou byste tento zážitek chtěli prožít. Jsou k dispozici fotky i proporce dané masérky a výběr je povětšinou pestrý. Když nadejde Váš den, kdy se masáž uskuteční, Nuru masérka Vás mile přivítá. Potom následuje společná, horká koupel se speciálními aromatickými oleji, které mají za cíl Vás maximálně uvolnit a osmělit. Po koupeli už na Vás čeká teple vytopená místnost. Masérka rozehřeje Nuru gel a pak už dochází na vzájemné nanášení gelu na Vaše nahá těla. Fantazii se meze nekladou, takže co se bude odehrávat po té, už je zcela ve Vaší režii. Užijte si tento nevšední zážitek všemi smysly.
Pokud Vás zajímají ještě další informace o Nuru masážích, přečtěte si článek , kde se dozvíte ještě více informací, o skvělé Nuru masáži.