Ale rekreačních objektů na prodej moc není, takže jaké bude řešení?

Ano to je pravda, takové nemovitosti většinou zůstávají v rodinách, jen někdy se prodávají. Ale máte možnost si pořídit mobilní dům. Je to rychlé řešení, můžete si vybrat z opravdu široké nabídky, například mobilní dům zateplený pro celoroční pobyt, nebo tento dům vybavený vším potřebným, aby naprosto vyhovoval vašim potřebám. To znamená nábytkem, kuchyňskými spotřebiči, topidly, vybavenou koupelnou i toaletou.

Váš nový dům

Mobilní domy, označované také jako mobilheimy, jsou sice jedním z nejlevnějších typů obydlí, ale jejich nízká cena není na úkor kvality. Mobilheimy mohou být zařazené k domům, které se označují jako nízkoenergetické. To je díky několika faktorům, jako jsou například nízké pořizovací náklady, ale i rychlosti výstavby. Seženete si jen vhodný pozemek, nemusí být ani stavební, nejsou zde potřebná ani speciální povolení stavebního úřadu. A nemusí být pozemek ani váš, můžete ho mít jen v pronájmu. Takže jakmile vám bude mobilní obydlí dopravené na vaše místo a napojeno na inženýrské sítě, můžete se začít připravovat na příjemné relaxování.

Vezeme vám dům

Interiér těchto domů je různorodý, ty menší mají jeden pokoj s kuchyní a koupelnu, ale ty větší mobilní domy mohou již mít dva až tři pokoje, společenskou místnost, ve které je umístěná kuchyně a koupelna. To je všechno pěkné, ale kde vzít peníze na dům a na koupi nebo pronájem pozemku? Banka vám půjčku odmítla, protože máte záznam v registru. Ale máte možnost požádat o půjčku i nebankovní společnost. Tam vám peníze půjčí rychle a bez zbytečných průtahů. Takže neváhejte a začněte shánět vhodný pozemek na umístění svého rekreačního obydlí, kterým bude mobilní dřevostavba celoroční zateplená. Proč celoroční? Protože si chcete užívat i v měsících, kdy je venku zima. Výběr topidel do těchto domů je velký a pohled do sálajících kamen, když je venku pošmourno, stojí opravdu za to.