SEO analýza webu

Dalším krokem k úspěšně provedené optimalizaci stránek je analýza webu.

  • Co se při této práci odehrává? Na co se zaměřujeme a co vlastně při analýze provádíme?

Takzvaná seo kontrola probíhá hned v několika fázích. Má tedy několik částí. Na začátku se domluvíme na spolupráci a klíčových slovech. V druhé fázi nastává změna. Zde již pracujeme s vašimi webovými stránkami a probíhá takzvaná analýza vašeho webu neboli kontrola vašich webových stránek. monitor google.jpg
Abychom docílili optimálních podmínek, musíme se zaměřit na problematiku z celkového hlediska. Bylo by velice jednoduché, přijít a udělat pár věcí a odejít. Naše společnost se však zaměřuje na individuální potřeby klientů, potažmo jejich stránek a proto při každé naší práci musíme proniknout až do samého nitra, abychom mohli začít od samého počátku a byli si tak jistí pozitivním a kvalitním výsledkem.

Správně nastavený web dokáže zázraky

Z nadpisu jste jistě pochopili, že správně nastavený web umí hotové zázraky. Jestliže je tam však něco špatně, pak je načase to odhalit a dát do pořádku. Na to se zaměřuje naše společnost právě při analýze webu. Odhalíme nedostatky, drobné problémy, některé špatně navedené prvky a všechno napravíme tak, abychom nadále mohli se stránkami pracovat a aby to ve výsledku fungovalo, to je našim cílem. Chceme dostat vaše stránky do popředí vyhledávačů, takže se na to musíme zaměřit z každého úhlu pohledu.zvětšení.jpg
Analýza webu obsahuje kontrolu:

  1. Struktury webu
  2. Interní duplicity textu
  3. Sitemapy
  4. Title
  5. Meta description
  6. Struktury webu – nadpisů h1, h2, h3
  7. A v neposlední řadě obsahuje interní prolinování webu

Dalším krokem jsou klíčová slova. Pokud si nejste stoprocentně jistí jejich zněním, nevíte, která by to měla být, jaká slova použít či jaká jsou nejvhodnější, pak vám zpracujeme návrh klíčových slov.
Vše se provádí ručně. Snažíme se tímto způsobem ihned na začátku předejít dalším drobným problémům, které by nám mohly překážet v kvalitně a profesionálně odvedené práci nebo by nám bránili v optimalizaci webu.