Potřebné informace získáte s testerem vody

Velmi zásadní částí při vaší snaze pečovat o zahradní bazén je to, v jakém stavu se jeho voda nachází. Chemie, kterou do ní aplikujete a budete pravidelně používat ovšem není jediná, kterou ve skutečnosti potřebuje. Kapkový tester bazénové vody https://eshop.techneco.eu/Tester-PHMG-Guaa/587-Kapkov%C3%BD-tester-PWS-Tester-pH-a-PHMG vám nejlépe napoví to, co všechno jí vlastně chybí, aby byl její stav dokonalý. Toto dodatkové příslušenství byste si proto měli zakoupit do vaší výbavy a pravidelně ho používat pro získání tolik klíčových informací.zahradní bazén.jpg

Seznamte se se zkratkou PHMG

Tato zkratka představuje v bazénové vodě výskyt desinfekčního činidla, které se využívá pro získaní lepšího stavu vaší vody, a to pomocí chemických přípravků. Na základě jeho koncentrace tedy lze zjistit, do jaké míry vaše chemie bude účinkovat a rovněž to, jestli není potřeba ji upravit přidáním důležité látky, kterou je například chlor.
Kapalný tester, který je kombinovaný a zjistí vám i hladinu pH, je nutné používat jednou týdně a v případě nutnosti upravit hladinu PHMG, aby se ve vaší vodě nacházely účinné látky k docílení jejího čistého vzhledu.

Bez optimální hladiny pH se problémům nevyhnete

K tomu, aby vaše chemie v bazénové vodě účinkovala na sto procent a bez toho, abyste ji museli vyměnit za jinou, vám postačí pouze pravidelné sledování jejího pH. Kapkový tester vám dá přesné informace o tom, zda není potřeba pH navýšit nebo naopak snížit.

ananas v bazénu.jpg

  • Pro jeho úpravu máte k dispozici mnoho přípravků, které jsou rovněž v kapalné podobě a účinkují okamžitě.

Nezanedbávejte péči o váš bazén tím způsobem, že bude lhostejní k tomu, jaké má vaše voda hodnoty. Pouze chemické přípravky v podobě tablet zpravidla nestačí k tomu, abyste se vyhnuli problémům se zakalenou a znehodnocenou vodou. Pořiďte si několik šikovných testerů, https://eshop.techneco.eu/Testery se kterými budete vždy o krok vpřed a nestane se vám, že vaši koupací sezónu strávíte jenom s údržbou bazénové vody.