Pánské tričko s vlastním potiskem bez alkoholu, nahých žen a drahých aut


Pánské tričko s vlastním potiskem je perfektní tip na dárek k narozeninám, ovšem jen tehdy, zaujme-li dotyčného opravdu upřímně. Jestliže takového muže – manžela, přítele, milence či kamaráda opravdu dobře znáte, a jste si jisti, že ocení něco nápaditého, pokuste se vyhnout stereotypním námětům, které vídáme na každém rohu, a zamyslete se více do hloubky, čím tak oslovit, aby to opravdu stálo za to. Můžete se inspirovat třeba těmito tipy:

Panoramatické záběry horských štítů – mnoho mužů vyznává horolezectví nebo alespoň outdoorové dobrodružství v podobném duchu. Horské štíty je přitahují jako magnet, poskytují nádherné výhledy do krajiny a jsou i jistou výzvou k překonání sebe sama, zvyšování vlastních fyzických schopností a dovedností. Natištěné na tričku mohou být již zdolané vrcholky, anebo plánované výpravy, případně panoramatické záběry z hor, u kterých se lidem tají dech.

Vysoké Tatry

Neobvyklé sporty – fotbal a hokej v potiscích textilu – to je ohraná kapitola, navíc mnohdy prošpikovaná pivem, automobily a dalšími sponzorskými aktivitami. Mít něco takového na tričku, tak se za vámi neohlédne skoro nikdo. Ale sporty v jiném duchu, nepříliš známé či neokoukané, např. lukostřelba, apnea (potápění bez kyslíkové bomby), frisbee (házecí talíř), létání horkovzdušnými balóny, letecká akrobacie, kitesurfing (surfování s padákem) – mohou oslovit, zaujmout, inspirovat, vzbudit zájem, zkrátka splnit účel, pro něž vlastně nápisy a fotky či kresby na textil pořizujeme.

exotický motýl

Květiny a exotičtí motýli – květované pánské šortky či plavky v šortkovém stylu dobře pasují především někam k Tichému oceánu, na Tahiti či Samou a další ostrovy v Polynésii. Mít na zádech vytištěné fotky překrásných motýlů a exotických rostlin není nic zženštilého, naopak v letním období mohou nádherně vyzdvihnout vlastní individualitu a vnést do každodenní šedi také něco krásného. Chce to jen trochu odvahy a vůle odlišovat se od ostatních a prolomit tisíce různých nejapných potisků v duchu podpory alkoholismu a podobných životních stylů.