Odměna pro děti ve formě vaku?

Jste pyšný rodič? A chcete své dítě náležitě odměnit, ať už za výborné vysvědčení nebo jen za dobré chování po celý rok? My jsme přišli právě v čas! Máte doma milované děti, které byste nevyměnili za nic? Ano občas trochu zlobí, ale důležité je přece, že jsou zdravé ne? Neustále na vás v každém obchodě čekají lákadla pro vaše ratolesti, a vy málokdy odoláte, a koupíte jim alespoň drobnost, protože to stojí za jejich úsměv na tváři. A vám se celým tělem rozlije ten blažený pocit, že jste dobrý rodič. Co, ale vybrat pro ty větší děti, které už začínají mít svůj tvrdohlavý rozum, a vy stále váháte nad vhodným dárkem? Nebo je jen chcete potěšit za dobré vysvědčení? Jestliže se jim blíží narozeniny, a na oslavě budou mít hodně svých kamarádů, pak už není čas na nic čekat! Naše sedací vaky pro děti zazáří!

sedací vak

A to si pište, že jakmile od vás jiné děti odejdou, budou také chtít po svých rodičích právě tento sedací vak, který jste nakoupili u nás. Nevěříte? Přesvědčte se sami! V naší nabídce toho máme opravdu hodně, i pro ty menší jsme si připravili skluzavky, a pro ty větší dokonce i trampolíny. Rodičovský dozor je vždy vítán, ale u sedacího vaku si myslíme, že si na chvilku můžete také odpočinout po náročném dni! Údržba je navíc tak jednoduchá a snadná. Maminky již nemusí pracně sundávat a nandávat obal z vaku, a pokoušet se marně, aby jej daly do pračky! Jeho povrch totiž při malém znečištění stačí jen otřít vlhkým hadříkem, a pokud by byl více znečištěný tak jej můžete umýt mýdlovou vodu.

sedací vak

Pozor jen, aby jste na něm nenechali skvrny, protože z těch se později stanou fleky, a kdo by chtěl mít doma flekatý sedací vak? To esteticky moc dobře tedy nevypadá! Pozor ještě na ostré předměty jako jsou drátěnky apod., poškrábat si tento úžasný kousek by byla opravdu veliká škoda. Máme spoustu barev ze kterých si můžete vybrat. U každého tohoto výrobku je detailní popis k údržbě i z čeho je tento vak vyrobený. A jestliže si nevíte rady milé maminky nebo tatínkové, nebo i milí prarodiče, tetičky? Tak se nám určitě ozvěte a my vám zajisté poradíme, a spolu vyberete ten nejkrásnější dárek pro vaše blízké, nebo i třeba jen pro vás! Těším se na vaše objednávky!