Jak prodat svoji nemovitost bez problémů

Samozřejmě není problém prodat svoji nemovitost bez realitní kanceláře. Ale je nutné počítat s tím, že budete mít více zařizování, bude vás to možná stát i více peněz a méně získáte za samotný prodej bytu či domu. Rozhodně to bude velmi časově náročné a může dokonce dojít k tomu, že prodáte byt pod cenou. Pravdou je, že každý má právo se rozhodnout, jak naloží se svým majetkem. Přesto popřemýšlejte ještě o jiné možnosti, kterou vám nabízí společnost Maxima reality. Zajišťujeme prodej bytů za velmi seriózních podmínek a navíc získáte daleko větší výhody, než si jen myslíte.

pokoj

Poptávka po vlastním bydlení roste

Pokud se podíváte do světa realit, tak poptávky po bytech stále stoupají a to umožňuje prodej bytů za velmi slušnou cenovou relaci. Je zbytečné svoji nemovitost prodávat pod cenou, když to není potřeba. Právě když svůj byt svěříte do rukou šikovných specialistů, tak vás to bude stát minimální úsilí a bezpochyby nebudete nic prodávat pod cenou. Navíc provizi mohou zaplatit i kupující, tudíž opět bonus je na vaší straně.

S námi zvýšíte cenu za nemovitost

Naše společnost se umí skvěle pohybovat na trhu s nemovitostmi. Byty na prodej připravíme tak, že upoutají ihned na první pohled a zájemci tak snadno projeví zájem o prohlídku. V podstatě si v prodeji věříme tak moc, že pokud spěcháte na finance, tak vám vyplatíme až do 80 % odhadní ceny ihned a zbytek doplatíme až po provedeném zápisu do katastru. Nemusíte se obávat, že přijdete o střechu nad hlavou. Majiteli zůstáváte nadále vy a to platí až do úspěšného prodeje. Možná máte obavy, že si byt nikdo nekoupí. Není nutné se strachovat, pokud by se skutečně nikdo v době 6 měsíců nenašel, poté prodej nemovitosti proběhne tak, že si ji jednoduše odkoupíme my. Naše zkušenosti jsou ale spíše takové, že se nemovitost prodá mnohem dříve.

byt

Rychlý prodej a méně starostí pro vás

Rádi vám pomůžeme zajistit ten nejvýhodnější prodej bytu či jiné nemovitosti.

  • Spočítáme vám aktuální tržní cenu, kdy využijeme pro výčet data z cenových map a katastru. Zároveň se skvěle orientujeme i ve stávající situaci na trhu. Poté se domluvíme na prodeji, který se vám bude nejvíce zamlouvat.
  • Víte jak prodat byt za nejlepší cenu? Pokud ne, my rozhodně ano. Je třeba se zaměřit na interiér, aby byla nemovitost samozřejmě atraktivní. Naši bytoví designéři si tuto oblast vezmou bez problémů na starost a profesionální fotograf tomu dodá správnou atmosféru.
  • Bez inzerátu se neobejdeme a tak si s ním trochu vyhrajeme. Povoláme grafika, přidáme plánek s půdorysem, vyvěsíme reklamu na viditelné místo, což je například okno nebo plot. A na internetu budete mezi předními prodejci.
  • Nemusíte se starat o prohlídky, my vás zastoupíme a budeme rovněž vyřizovat telefonáty.
  • Neprůstřelné smlouvy jsou naší specializací.

Jsme schopni zajistit další případné doplňkové služby. S námi bude prodej bytu či nemovitosti jen radostí.