Vozový park firmy

Firmy potřebují pro svou činnost vozový park, o který se někdo musí starat a vědět, kde se vozidla nacházejí, což všechno zvládne sledovací systém.

Vozový park firmy

Servis a údržba

Aby některé firmy mohli vykonávat dobře svou činnost, tak k tomu určitý zaměstnanci potřebují vozidla. Díky nim se totiž můžou při pracovních cestách přesunout na potřebné místo v rozumném čase, nebo musí převést nějaký ten náklad. A proto mají firmy své vozidla pro služební účely, které dohromady tvoří vozový park. Když je třeba firma malá a máme tři auta, tak se dají uhlídat, ale při více vozidlech to není vůbec snadné.

firemní auto

Každý vůz, aby spolehlivě sloužil a mohl jezdit na pozemních komunikacích totiž potřebuje péči. Do té řadíme pravidelný servis, zajišťování technické kontroly, placení pojištění, palivo a další starosti, o které se musíme starat. Abychom o všech těchto věcech měli přehled, tak si nemusíme vést zdlouhavé zápisy a tabulky na papír, což zabere spoustu času. Naštěstí v době moderních technologií máme speciální systémy, které vše zaznamenávají, takže nás na všechny potřebné úkony upozorní.

Aktuální poloha vozidla

Pro případ nouze je dobré vědět, kde se vozidlo nachází. Systém sledování pohybu vozidel https://www.rmc-system.com/ má hned několik výhod, které v praxi skutečně oceníte. Tou první je vypátrání v případě, že se vozidlo ztratí. Stát se to klidně může, protože auta se budou krást stále, takže tím, že víte, kde se přesně vůz nachází pomocí GPS se razantně zvyšuje šance na jeho vypátrání a navrácení.

auto na mapě

Všechny jízdy jsou zároveň zaznamenávány, a to do interaktivní mapy i tabulky, takže si můžete ověřit, kde všude s vozem zaměstnanci jezdí. Samozřejmě se nemusíte každý den pídit po tom, jestli třeba člověk najel za měsíc o pár kilometrů více, ale hodí se vědět, jestli skutečně zaměstnanci používají vůz hlavně k pracovním činnostem. V systému si hezky nastavíte datum technické prohlídky, po kolika kilometrech nastává pravidelný servis, kdy se musí zaplatit pojištění a mnoho dalšího, takže spravovat vozový park už nebude žádný problém.