Servis s názvem Haffit

Jak sám název http://www.europarl.europa.eu/news/cs/headlines/eu-affairs/20171110STO87809/evropska-ombudsmanka-vyrizuje-stiznosti-a-zajistuje-transparentnost napovídá, vypadá to, že zde bychom mohli nalézt odpověď jaké krmivo zvolit, aby byl náš hafík fit a v kondici. Rozhodně takové, které mu bude chutnat a zároveň bude obsahovat všechno potřebné pro zdravý vývin. Po dlouhém úsilí a snaze skutečně nabídnout zákazníkům to nejlepší se objevila služba, která se hluboce dotýká samotné stravy. Ta by měla být vyvážená, pestrá a především lehce stravitelná. Rozhodně plná živin, vitamínů a minerálních látek. Není třeba co vylepšovat, protože servis je v plné výši nastavený a jediné co se pro získání musí udělat, je sednout k počítači a pustit se do práce.

znak kvality

  1. Najít zmíněný haffit a zde si přečíst v čem spočívá výroba kvalitního krmiva. Haffit hodnocení nám může pomoci v tom, abychom si vytvořili určité představy o produktu, jelikož tyto služby získaly ocenění od svých zákazníků, tedy vlastně spíše od jejich majitelů. Ti jsou naprosto se stravou spokojeni.
  2. Vyplnit profil svého zvířecího miláčka, kde se uvedou všechny potřebné údaje, aby krmivo bylo sestavené přesně na míru.
  3. Pozorně si přečíst nabídku, z čeho budeme skládat suchou stravu. Výběr masa je stěžejní, ale i zeleniny, bylinek a dalších produktů.
  4. Odeslat objednávku a čekat na doručovací službu. Ačkoliv tu nikdy nepromeškáme. Jakmile pejsek zjistí, že ten hodný pán nebo paní mu vozí tak skvělé pochoutky, tak už moc štěkat nebude. Spíš je bude vítat.
  5. Po rozbalení nasypat misku, což už nás budou provázet kňučící zvuky.
  6. A víc už nestihneme. Během chvíle bude prázdno.

prázdná miska – pes jak ji vylizuje

Složení krmiva nemá konkurenci

Haffit je skutečně jedinečná služba pro majitele psů. Předně krmivo je čerstvé a zpracované přesně na míru. Co je ale úplnou předností, je nutriční složení. Nejvíce zastoupené jsou proteiny, a jak je známo, tak bílkoviny jsou velmi důležitou součástí pro růst svalových buněk, obnovu tkání atd. Jsou zastoupeny v podstatě ve formě kvalitního masa, a druh si může majitel sám zvolit. Především to nejsou obyčejné granule, ale spíše ručně vyrobené polštářky, které jsou plněné vysoce kvalitními produkty. Výroba probíhá pod odborným veterinárním a nutričním dozorem. To vše zajišťuje, že do psí misky se dostane plnohodnotná strava, která uspokojí potřeby každého pejska.