Schodiště na přání

Schodiště https://www.kmkdesign.cz/schodiste-schody je nedílnou součástí patrových budov a jen těžko by to bez nich šlo. Díky schodišti se dostanete do všech pater budov a také fungují jako nouzový východ v případě požáru. V dnešní době existuje hned několik druhů schodišť, které si můžeme nechat udělat. Mezi nejznámější schodiště patří schodiště točitá, skleněná, nerezová, kombinovaná, samonosná, nebo venkovní. Ať už zvolíte jakýkoliv druh schodiště, tak účel bude mít stejný a to zajistit bezpečnost a také podporu při scházení a vycházení schodů.

Schodiště (3)

Schodiště skleněné jsou nyní velmi oblíbené a lidé je celkem často vyhledávají. Dokonale se vyjímají v obchodních centrech, nebo v kancelářích. Díky jejich průhlednosti do této oblasti dokonale zapadají a jsou symbolem moderní doby. Ovšem sklo se nevyužívá jenom ve veřejné sféře, ale mnoho lidí si dělá skleněné schodiště i doma a to třeba k zahradní terase, která je také prosklená, nebo do vnitřních prostor obýváku.

Točitá schodiště jsou spíš do míst, kde nejde vymyslet jiné schodiště a to z důvodu nedostatku místa. Jejich vzhled je však také pěkný a rozhodně nikoho neurazí. Často se využívají i jako venkovní schodiště, které vede na půdu, či k terase.

Kombinovaná schodiště jsou velice pěkná na pohled a to díky tomu, že kombinace dřeva a sklad je zkrátka k popukání. Samozřejmě se dají kombinovat i jiné materiály, které k sobě zapadají. Mezi takové patří i kov se dřevem, či beton. Velice často se s těmito schody setkáváme na veřejných místech, kde vynikne jejich krása.

Schodiště (4)

Venkovní schodiště jsou udělány zejména ze železa, ovšem iniciativě se meze nekladou a může se použít i jiný materiál. V nabídce si můžete vybrat požární schodiště, zahradní schodiště, či schody do domu.

Pokud tedy sháníte schodiště, které bude nejen praktické, ale i hezké, tak se obraťte na tuto firmu. Zaručeně si zde vyberte to, které se Vám bude líbit nejvíce.