Peřiny a povlečení atypických rozměrů

Ne každému vyhovuje ložní prádlo klasických rozměrů. I na takové spáče je myšleno v nabídce, která zahrnuje nejrůznější druhy přikrývek, polštářů a povlečení atypických rozměrů. Jistě i vy najdete přesně to pravé pro vás, co vám bude vyhovovat a zajistí příjemný a kvalitní spánek.

lozni-povleceni-bavlnene-vlny-ls124-lozni-povleceni-140x200-90x70-ls124

Není nad to se pořádně zachumlat
Obzvláště v zimním období se rádi zachumláme do peřiny tak, aby nás dokonale zahřála. Protože, když nám v noci koukají z pod peřiny nohy, které jsou pak studené, není to zrovna to pravé ořechové. Díky prodloužené verzi se budete moci dokonale zachumlat a užít si příjemné pohodlí.
Prodloužené přikrývky jsou v dostání hned několika provedeních. Stačí si jen vybrat tu pravou pro vás. Po které nakonec sáhnete?
Řešení pro alergiky
I v sortimentu atypických rozměrů je myšleno na osoby trpící alergií. Jsou tak k dostání ve variantách s antialergickou úpravou nebo s příměsí aloe vera. Hýčkejte sebe i své zdraví a udělejte něco pro vaši pokožku. Přikrývky s přídavkem aloe vera na kůži působí blahodárně a je tak minimalizován rozvoj alergií.
Luxusní materiál pro příjemnější spánek
Záleží vám na tom, v čem a pod čím spíte? Máte rádi luxusní a příjemné materiály? Pokud chcete něco exkluzivního, pak si pro váš spánek zvolte prodlouženou přikrývku z edice Luxus Plus. Je z vysoce kvalitního dutého vlákna s vrchním materiálem příjemným na omak. Zajistí vám tak maximální pohodlí.

royal-prikryvka-francouzska-200x220

Moderní povlečení na prodloužené přikrývky
A na prodloužené peřiny samozřejmě pořídíte i povlečení atypických rozměrů. I pro větší peřiny tak seženete povlečení krásných vzorů a designů, ze kterých si určitě vyberete.
Není nad to vyspat se do růžova. Užijte si ještě o něco příjemnější spánek díky prodlouženým přikrývkám, do kterých se můžete krásně zachumlat. Zahřejí vás a poskytnou vám komfort během spánku.